Podpora žen  

Ženy s malými dětmi se často potýkají s náročnými situacemi, se kterými si neví rady. A nebo i ví, ale nemají sílu realizovat své myšlenky v praxi. Všeho je nějak moc.

Pracující ženy se často strachují, že zanedbávají své děti. Ženy, co nepracují, se zase bojí, aby jim neujel vlak v pracovní oblasti. Také jim ale v životě chybí něco svého – něco, v čem se mohou kromě rodiny realizovat.

Samotná mateřská/rodičovská dovolená je velmi náročné období. Kromě časté sociální izolace se ženy potýkají s tématy jako je únava, ztráta sebevědomí, frustrace, vztek atd…

A na konci období, co ženy byly doma, řeší, co vlastně dělat dál. Jak se vrátit do pracovní ho života a jak zůstat zároveň dobrou mámou? Úkolů je moc a velké téma je, jak zacílit pozornost na to, co chci. A jak zjistit co chci. 

A jak si udělat čas pro sebe, abych to zjistila? A jak… ????

Podpora v tomto období je více než žádaná. Více o tom v tomto článku.

Co vidím, že ženám pomáhá, je občasné koučování. Je to čas pro vás, kdy si můžete v bezpečném prostoru ujasnit co dál a zároveň opečovat samy sebe a poléčit vaše bolesti a strasti.

A dále si samozřejmě najdete SVOJI CESTU- SVOJE JAK DÁL. Možná vám to ušetří klopýtání v životě cestou necestou. Vydejte se po své cestičce ke svému cíli. K cíli, za kterým stojí za to JÍT.

Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.

Mark Twain

Rezervace online